Kariéra

Kariéra

Otevřené pozice

Asset/Project Manager

Pro tuto pozici hledáme kandidáty/-tky, kteří mají technické, ekonomické a právní povědomí. Důležitější než zkušenosti je chuť pracovat, ochota se rozvíjet a snaha podílet se svým výkonem na úspěchu celého týmu.

Jste zaměřeni na výsledky své práce?

Umíte pracovat samostatně a být za svou práci zodpovědní?

Jste týmový hráč?

Pak Vás čekáme v týmu nejrychleji rostoucího industriálního investora v ČR!

Požadujeme:

  • student nebo absolvent VŠ ekonomického nebo stavebního směru
  • základní znalosti v oblasti práva, především v oblasti stavebního práva
  • znalost industriálního trhu výhodou
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • výborné komunikační dovednosti
  • čeština podmínkou
  • komunikativní znalost AJ
  • aktivní řidič
  • zkušenosti s vedením projektů výhodou
  • zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Náplň práce:

  • rozvoj a management dokončených projektů
  • akvizice: analýza nových investičních příležitostí a následný due diligence proces
  • "after-sales, after-care": jednání s existujícími a potenciálními klienty a koordinace vnitřních zdrojů za účelem uzavření obchodů
  • příprava rozpočtů
  • reporting finančním institucím a fondu
  • komunikace s nájemci
  • jednání s dodavateli služeb a úřady
  • zajišťování a řízení klientských změn

Nabízíme:

  • pozici na plný úvazek
  • zajímavou a různorodou práci v ambiciózním týmu
  • zkušenosti z rychle rostoucí společnosti působící v atraktivním, konkurenčním odvětví
  • možnost růstu a dalšího vzdělávání
  • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • nadstandardní pracovní prostředí, kanceláře v centru Prahy
  • notebook, mobilní telefon